Nieuws

Koop nou jouw samenvatting!

Koop nou jouw samenvatting!

De tentamenperiode komt steeds dichterbij! ⌛️Daarvoor hebben wij dit blok weer fijne samenvattingen te koop. 🙌🏼 Voor de volgende vakken hebben wij samenvattingen; Ontwikkelingsproblematiek HA, Participatie & Rehabilitatie, Onderzoek & Statistiek II en Psychologie basiskennis. Psychologie basiskennis omvat de vakken Inleiding Psychologie, Sociale Psychologie en Ontwikkelingspsychologie. Wil je een samenvatting voor een herkansing uit blok 1? Dat kan door een mailtje te sturen naar secretaris@sv-gente.nl 📚 

Deze periode zijn de samenvattingen niet te koop bij ons op kantoor, maar kun je je samenvatting bestellen via onze webshop. 🚚 Ga hiervoor naar www.sv-gente.nl, en kijk onder het kopje webshop. Let op❗️Vul je gegevens goed in én log in voor de ledenprijs. De samenvattingen zijn te bestellen t/m zondag 16 januari 20.00 uur. 🗓 De samenvattingen worden na de 16e gedrukt waarna ze worden opgestuurd of kunnen worden opgehaald in Groningen. Hierover hoor je meer via de mail. 

Alvast heel veel succes met de tentamens! 🍀
Bij problemen of vragen kan er een mail gestuurd worden naar secretaris@sv-gente.nl ✉️

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren