Nieuws

Wordt nu actief lid!

Wordt nu actief lid!

Ben jij opzoek naar een nieuwe uitdaging naast je studie? En lijkt het jou leuk om actief te worden binnen Gente? Dan is dit je kans! Vanaf midden februari hebben wij 4 hele leuke commissies die gevuld moeten worden, namelijk: PIP-commissie: Psychologie in Praktijk. Deze commissie organiseert lezingen, workshops, bedrijfsbezoeken enz. over verschillende onderwerpen binnen de psychologie. Evenementencommissie: Deze commissie zorgt voor de gezellige sociale activiteiten. Mediacommissie: De mediacommissie gaat zich vooral bezighouden met de sociale platformen YouTube en de Gente app. Reiscommissie: De reiscommissie organiseert de reizen binnen Gente. Elk jaar is er een buitenlandse- en binnenlandse reis. Bij elke commissie horen natuurlijk verschillende functies namelijk: voorzitter, extern, secretaris, penningmeester en de PR. 

 

Waarom een commissie? Het is vooral een leuke manier om nieuwe mensen te leren kennen en jezelf te ontwikkelen!  Daarbij is het een geweldige ervaring waar je zeker geen spijt van zal krijgen. Daarbij is het ook goed te combineren naast je studie! Vaak eet/vergader je 1x per week samen met je gezellige commissiegenoten. Ben jij geïnteresseerd of heb je vragen? Stuur een mailtje naar sollicitaties@sv-gente.nl met kort een motivatie. Solliciteren kan tot en met vrijdag 4 februari. In de komende weken wordt er nog nader ingegaan op de commissies en de functies via onze Instagram. Je bent ook altijd welkom om ons een berichtje te sturen! 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren