Nieuws

Lezing BeĆÆnvloeden van de zorg

Lezing BeĆÆnvloeden van de zorg

Lieve leden, Oud TP'er en Consultant bij Blue-Y Erwin van Dijk gaat jullie meenemen in de wereld van de consultancy voor de gezondheidszorg šŸŒ. Iedereen is bekend met de arts die opereert, de psycholoog die therapie geeft of de verpleegkundige die thuis bij de patiënt een wond komt verzorgen, maar wat velen niet weten is welke proccesen zich achter de schermen afspelen om deze zorg mogelijk te maken šŸ¤”. Tijdens de lezing leren jullie alles over de processen en technologie die zorg ondersteunen en we kijken hoe jij hier met Toegepaste Psychologie een bijdrage aan kunt leveren šŸ¤©. Ben jij benieuwd naar wat Erwin komt vertellen? Meld je dan snel aan via www.sv-gente.nl

Wanneer: 6 april

Tijd: 19:00 - 21:00

Meer informatie over de locatie volgt!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen

Onze sponsoren